O Nas

Jesteśmy firmą szkoleniową działająca na terenie całego kraju, świadczącą szeroki zakres usług, mających na celu podnoszenie kwalifikacji i uzyskiwanie uprawnień dla osób pracujących przy obsłudze urządzeń. Celem naszych szkoleń jest nie tylko przekazanie zagadnień merytorycznych ale także praktycznej wiedzy i umiejętności.

Dojedziemy do Twojej firmy w każdy zakątek kraju.

Kursy prowadzimy nie tylko stacjonarnie ale w głównej mierze, zajmujemy się szkoleniem pracowników w ich zakładzie pracy. Nasi instruktorzy działają na terenie całego kraju dostosowując się do potrzeb klienta.

Posiadamy szeroką i zróżnicowaną ofertę.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując ofertę do jego potrzeb. Świadczymy usługi w zakresie doradztwa edukacyjnego, mającego na celu rozpoznanie zapotrzebowania szkoleniowego firm.

Oferujemy konkurencyjne ceny.

Jesteśmy otwarci na negocjacje. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Oferujemy korzystne warunki współpracy. Stawiamy na jakość świadczonych usług w oparciu o konkurencyjne ceny.

Zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalne szkolenia.

Nasi instruktorzy pracują z pasją i zaangażowaniem co przekłada się na wysokie wyniki zdawalności egzaminów państwowych. Posiadają wysokie kwalifikacje, oparte na wieloletnim doświadczeniu. 

Twoja satysfakcja z nabytej wiedzy jest naszym priorytetem.

Prowadzimy szkolenia w sposób przejrzysty i dostosowany do każdego kursanta. Zadowolenie uczestników z pozyskanej wiedzy stanowi dla nas największą wartość.